TARIM KREDİ VE PTT ARASINDA DEV İŞBİRLİĞİ

  • Salı, 10 Ekim 2017 07:57

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, Tarım Kredi Birlik şirketi aracılığıyla kar amacı gütmeksizin  ortaklarımızın ve çiftçilerimizin ürünlerini olumsuz piyasa şartlarına karşı korumayı hedefleyerek, uygun piyasa fiyatlarından satın almakta ve işleyerek değerlendirmektedir.

Çiftçilerimizden aldığımız doğal ürünleri fabrikalarımızda uluslararası standartlarda, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda işleyerek, halkımıza ekonomik, kaliteli ve doğal gıda tüketim imkânı sunmaktayız.

Tesislerimizde işlediğimiz ürünlerimizi; kooperatiflerimiz, kamu kurum ve kuruluşları, sosyal yardımlaşma kuruluşları, toptancılar, catering firmaları ve Tarım Kredi Birlik Marketleri aracılığı ile halkımıza ulaştırmaktayız.

Her geçen gün müşteri portföyünü genişleten Tarım Kredi Birlik şirketimiz, ihracat hedefleri ile de ülke ekonomisine katkı sağlayarak, gıda sektöründe bir dünya markası olma yolunda adımlarını kararlılıkla atmaktadır.

İşte bu hedef doğrultusunda Tarım Kredi Kooperatifleri ve PTT arasında gerçekleştirilen işbirliği sayesinde, artık Tarım Kredi tesislerinde işlenen ürünler ve nihai tüketiciye yönelik olarak diğer tüketim ürünleri, www.epttavm.com/tarim-kredi adresi aracılığıyla siz değerli halkımızın beğenisine sunuluyor.

 

Pttavm.com aracılığıyla satışa sunulan ürünlerimizi incelemek için kurumsal web sitemizde yer alan “TK MARKET” linkini ziyaret edebilirsiniz.

 

Okunma 364 defa