Çiftçilerimiz Baş Tacımızdır

  • Salı, 15 May 2018 14:43

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, “14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Poyraz, mesajında"Ülkemizin kalkınmasında, ekonomimizin büyümesinde, üretim ve verimliliğin artırılmasında, hayat standartlarının yükseltilmesinde, tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimiz, her zaman baş tacımızdır.

Bu bilinçle, bir buçuk asırdır hizmet vermekte olan Tarım Kredi Kooperatifleri ise her zaman çiftçilerimizin ve ülke tarımının destekçisi olmaya devam edecektir.

Bizlerin desteği ve çiftçilerimizin emeği ile tarımsal üretimde yaşanan artış; gıda, yem, ilaç ve imalat sanayimizin ham madde ihtiyacını karşılayacak, ithalatı azaltacak, ihracatı arttıracak ve dolayısıyla ülkemizin ekonomik anlamda büyümesi konusunda büyük faydalar sağlayacaktır.

Toprağın bereketinin üretime, üretimin zenginliğe ve huzur ortamına katkı sağlaması dileğiyle, çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutluyor, bereketli ve kazançlı bir gelecek diliyorum." ifadelerine yer verdi.

Okunma 340 defa